Najlepsza myszka gamingowa

Najlepsza myszka gamingowa

Jeśli chodzi o gry, nic nie przebije dobrej myszy dla wygody podczas grania. Mając w swoim arsenale mysz, która idealnie pasuje do twojej dłoni, zawiera odpowiedni zestaw funkcji https://jiji.ng/lagos/motorcycles-and-scooters i ultra-mocny czujnik, nieuchronnie poprawisz przebieg gry, jakość swoich uderzeń i poczucie satysfakcji, jeśli wygrasz.

Zawartość:

Razer Deathadder Elite

Kiedy ważny jest każdy ułamek sekundy

Ergonomiczny designe, czuły czujnik, trwałe mechaniczne przełączniki, duże nogi z teflonu, konfigurowalne podświetlenie – wszystko to w Razer Deathadder Elite. Natychmiast reaguje na ruchy i pasuje do każdego rodzaju przyczepności. Przed nami jedna z najlepszych myszy do gier nie tylko w linii Razer, ale także na całym rynku.

dla FPS / RTS

Razer Naga Trinity

Uniwersalna mysz do gier z myślą o MMO

Razer Naga Trinity jest przeznaczona dla graczy online dla wielu graczy, którzy potrzebują dodatkowych klawiszy makr. Chociaż firma nie ograniczyła się do jednego konkretnego gatunku. Mysz otrzymała modułową konstrukcję z wymiennymi panelami na 12, 7 lub 2 przyciski. Przy użyciu odpowiedniego modułu wygodnie będzie jej używać zarówno w strzelankach FPS jak i zwykłych programach.

Trojka w jednym

Corsair M65 RGB Elite

Dla szerokiej dłoni dla strzelców i nie tylko

Slim and comfortable LG G FLEX2 – Review of the updated smartphone

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Close
Categories
Close My Cart
Close Wishlist
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Categories